Stogo dangų įrengimas        Pastatų šiltinimas        Apdaila       Skardinimas    Hidroizoliavimo darbai

Cinko lakštų danga „Rheinzink“ (Vokietija).

Ilgamažė stogo danga iš cinko lakštų, tvirtinama  dvigubu jungimo lankstu.  Naudojama ypatingos reikšmės objektuose. Tarnavimo laikas virš 150 metų. Garantija- 30 metų.

Išsamiau (ENG)

Objektas- gyvenamasis namas Vilniaus senamiestyje.

Gyvenamasis namas Vilniaus senamiestyje

Darbai: stogo remontas, papildomai aptaisant švieslangius bei įvairias stogo konstrukcijas. Įrengiant šildomus kabelius ir sutvarkant lietaus vandens nutekėjimo sistemą.  Mūsų meistrai yra kompetetingi ir kvalifikuoti, galintys atlikti sudėtingiausius ir nestandartinius darbus, tokius, kaip varpinių kupolų gamyba ir skardinimas.

Išsamiau (LT)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lipdukinė stogo danga  „Icopal Tara polar“ („Icopal” Oy, Suomija).

UAB „Arginta“ sandėlio stogo šiltnimas, Vilniuje

Hidroizoliacinė danga prie polistireninio putplasčio prilipdoma savaime  prilimpančiu pagrindu, nuklijavus apsauginę juostą.  Ugnies degikliu, arba karšto oro putikliu (fenu) sulydomas dangos takelis, kuris papildomai mechaniškai tvirtinamas kaiščiais.  Viršutinė danga prilydoma prie apatinės. Rekomendacija.

Objektas- UAB „Arginta“ sandėliavimo pastatas (virš 2 700 m2), Molėtų pl. 71, LT-14259 Vilniuje.

Darbai: stogo šiltinimas ir hidroizoliacija 2 sluoksniais dangos, papildomai aptaisant švieslangius bei įvairias stogo konstrukcijas, per vieno mėnesio laikotarpį, lietingo rudens oro sąlygomis, laikantis aukščiausių dangų įrengimo kokybės ir naujausių statinio šiltinimo reikalavimų, kai garo izoliacija įrenginėjama tarpsluoksnyje tarp šiltinimo medžiagų,  bei hidroizoliuojant parapeto sandūras.

Ugnies veikimo ataskaita – Broof (t1).

Išsamiau.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vienasluoksnė stogo danga „Esha universal“ („Esha“ Groningen, Olandija).

AB „Lelija“ salono stogo šiltinimas, Vilniuje

Vienas iš daugiausiai Europos stogdengių dėmesio sulaukęs gaminys yra „Esha Universal“ danga. Medžiagos savybės lenkia visų žinomų gaminių technines charakteristikas. Mūsų įmonė pirmoji Lietuvoje išbandė šią dangą praktiškai.

Tai yra naujas stogdengystės būdas, bei ilgo ir sėkmingo kompanijos „Esha“ dangų tobulinimo rezultatas, keičiantis mąstymą apie stogus ir dangas. „Esha Universal“-vienasluoksnė stogų danga pasižyminti ypatingomis savybėmis.

ObjektasAB „Lelija“ prekybos salonas stogo šiltinimas ir hidroizoliavimas, Panerių g. 43, Vilniuje.

Ši danga gali būti naudojama su saulės baterijomis, gaminančiomis elektros energiją.

Išsamiau.

„Esha universal“ dangos privalumai:

Ji nekenksminga aplinkai – 100% perdirbama. Be pabarsto.
Dėl vienasluoksnio dengimo būdo ir medžiagos plonumo (3 mm), žymiai sumažėja stogo sistemos kaina ir darbo sanaudos.
Ypatingai atspari ultravioletinių spindulių poveikiui.
Labai ilgą laiką išlaiko estetinį vaizdą, nekaupdama purvo ir smėlio apnašų, kaip kitos medžiagos.
Ypatingai atspari mechaniniams poveikiams.
Lanksti, esant neigiamai (-25o C) ir atspari teigiamai (+150o C) temperatūrai, nes sudėties pagrindas yra poliolefino mišinys (POCB). Lyginant su kitomis medžiagomis, tai yra didžiausias atsparumas temperatūrų svyravimui
Dėl specialiųjų priedų ir ypatingai homogeniškos struktūros ši medžiaga išlaiko ilgalaikį matmenų stabilumą.
Gali būti naudojama bet kokios konstrukcijos stogams nepriklausomai nuo nuolydžio ar kitų ypatybių (plokštiems ir šlaitiniams, pramoniniams ir gyvenamiesiems).
Gali būti dengiama bet kuriuo metų laiku.
Šio tipo medžiagos bus naudojamos stogų dengimo rinkoje ne mažiau, kaip 50 metų, o numanomas tarnavimo laikas yra dar ilgesnis ir nėra tiksliai apibrėžtas, nes šios medžiagos tik pradėtos naudoti. Jos skirtos ne tik ateities stogams hidroizoliuoti, bet ir kaip atsinaujinančios energetikos sudedamoji dalis, t.y., kaip pagrindas saulės baterijoms įrengti.
Posted by admin On gegužės - 19 - 2010